Szkolenia

Świadczymy usługi szkoleniowo-doradcze i coachingowe. Odpowiadając na potrzeby rynku i naszych Klientów przygotowujemy programy dopasowane do profilu każdego Pracodawcy. Nasze szkolenia są poprzedzone dogłębną analizą potrzeb i oczekiwań Klienta. Programy przygotowujemy ze szczególnym uwzględnieniem specyficznych potrzeb Uczestników. Każdego naszego Klienta traktujemy indywidualnie.

Formuła naszych szkoleń jest nowoczesna i sfokusowana na Uczestników. Podczas szkoleń dbamy o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie każdego Uczestnika. Stosujemy metody pracy nastawione na współpracę a nie rywalizację, na samodzielną pracę i rozwiązywanie praktycznych sytuacji problemowych.

Uczestnicy otrzymują rozszerzony komplet materiałów, który jest podsumowaniem szkolenia oraz służy do dalszego rozwoju.

Nasi Trenerzy mają twórcze podejście do prezentowanych treści. Dla nich liczy się praktyka, dlatego zdecydowana większość szkolenia odnosi się do codziennej pracy Uczestników i jest ściśle powiązana z branżą i wykonywanym stanowiskiem pracy.

 

Zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy dla Państwa zindywidualizowane szkolenie, które w pełni zaspokoi potrzeby Państwa Firmy.